به نظر می رسد این نمایش عجیب Netflix در مورد رومانوف ها برای افرادی ساخته شده است که هرگز درباره روسیه نشنیده اند. چگونه فاجعه را در سیریک هجی می کنید؟
Viv Groskop

Viv Groskop
vivgroskop
پست الکترونیک

پنجشنبه 11 ژوئیه 2019 15.34 BST
آخرین ویرایش در پنجشنبه 11 ژوئیه 2019 16.16 BST

Shares
1011
Comments
264
زیبا اما مسخره . آخرین Czars.
این نسخه پیتر و جین تاریخ روسیه است . آخرین Czars. عکس: نتفلیکس

F سازندگان این سری را ترغیب کنید ، زیرا آنها نمی دانند چه کاری انجام می دهند. تمام آنچه شما باید بدانید برای درک همه چیز درباره آخرین Czars است در این گفتگوی نمونه اولیه از مبادله بین تزار و همسر جدیدش خلاصه می شود. او به تازگی زمزمه کرده است: "اوه خانم رومانوف!" او را در شب عروسی خود در رختخواب. سپس می گوید: "می دانید پدر من رهبر بزرگی بود. مردم او را تحسین می کردند. "او پاسخ می دهد:" این افرادی نیست که من از آنها نگران هستم. این خانواده شماست شما باید قوی باشید! شما تزار هستید! "

این سطحی است که ما روی آن کار می کنیم. فکر کردم شاید از تماشای این سریال پرهیز کنم. نقص های احتمالی آن چنان بلند بلند فریاد می زد. اما من هفته گذشته در مسکو بودم و صحبت از شهر بود (نه به شکلی خوب) بنابراین تصمیم گرفتم آن را تماشا کنم. کاش نمی کردم.
Sign up for the Guardian documentaries update
Read more

واکنش در روسیه جالب است. این برخلاف نگرشی است که روسها نسبت به چرنوبیل HBO نسبت داده اند . این سریال در روسیه مورد تحسین واقع شده است ، که بینندگان زیادی با جزییات ، چشم از جزئیات دقیق ، درست در جستجوی سطل های آشغال زباله درست برای آن دوره ، و امتناع از گول زدن هر چیزی از نظر عاطفی یا ی ، تحسین می کنند. احترام به تاریخ ، آگاهی از تجدید نظرگرایی ، اذعان به این واقعیت ها پیچیده است و سرمایه گذاری صرف وقت و انرژی که چرنوبیل به نمایندگی از آن داشت ، در همسایگی روسیه و غرب گام های بلندی برد. در زمانی که روابط متشنج می شود ، این نشانه این بود که ما ظرفیت تفاهم متقابل را داریم.

آخرین قسمتهای Czars که درز را باز می کنند دوباره باز می شوند و به طرز وحشیانه ای زخم ناشی از الکل را که از یک بطری ریخته شده با کلمه "ودکا" که در سیریک ریخته شده است ، می ریزند. روسها در زیر تابلوهایی قرار دارند که در آن تصویری از میدان سرخ در سال 1905 به راحتی مشخص است که مقبره لنین ، که تا سال 1924 ساخته نشده است. (همچنین "cars" ، ترجمه آمریکایی ، بسیار تحریک کننده است. معمول انگلیس "تزارها" است). ".)
آخرین Czars.
فیس بوک
توییتر
پینترست
مثل یک آزمایش متاخر هولناک در معرض دید مردم برای خاطراتی با ماهی های طلای . آخرین سزارها. عکس: نتفلیکس

The Last Czars یک ویرایش واقعی ویکی پدیا است که به زندگی منتقل شده است ، ترکیب صدا ، شخصیتی راوی ، بازسازی های چشمگیر و سر صحبت از دانشگاهیان که متخصص در دوره هستند. اگر از ابتدا توسط یک مورخ معرفی شده بود تا بتواند انتظارات را مدیریت کند ، از این فاجعه جلوگیری می کرد. (من سیمون سباگ مونتفیور را تصور می كنم كه با دستی در میدان سرخ قدم می زند.) در عوض ، آن را به یك درام راه می اندازد كه سران حرف می زنند و ناگهان از جائی بیرون می آیند. این مانند یک Meta-Experiment وحشتناک در معرض دید افرادی است که خاطراتی از ماهی قرمز دارند.

تماشاگران در نظر گرفته شده چه کسانی هستند؟ افرادی که هرگز از راسپوتین نشنیده اند؟ افرادی که هرگز درباره روسیه نشنیده اند؟ اگر این کاری است که شما می خواهید انجام دهید ، یک بازی امپراطوری روسی را ایجاد کنید - و آن را خونین و ذهن آور کنید. این کار را نکنید.

از میان قاب های افتتاحیه ، غیرممکن است که از این تصور که این نسخه پیتر و جین از تاریخ روسیه است ، جلوگیری شود. این شخصیت راوی است که معلم كودكان رومانوف را بازی می كند: "در سال 1905 من با رومانوف ، خانواده سلطنتی روسیه ، شغلی را پذیرفتم." شما قبلاً تعجب می كنید (یا حداقل من این كار را می كنم) چرا ما وقتی به خانواده "سلطنتی روسیه" احتیاج داشتیم. فقط روی یک سریال کلیک کنید که همه مربوط به خانواده سلطنتی روسیه است. اما شاید من بیش از حد درخواست کنم.

دانلود سریال تاریخی ، ,روسیه ,یک ,آخرین ,های ,czars ,است که ,شده است ,است ، ,آخرین czars ,خانواده سلطنتی ,خانواده سلطنتی روسیه ,درباره روسیه نشنیده ,هرگز درباره روسیهمنبع

سریال شما مرد رویاهای خود را برای شما به ارمغان آورد

نقد و بررسی Chandra Nandini: یک سریال منظم تاریخی با داستان عشق جدید قهرمان | بررسیهای AlphaGir

سریال (رادیو و تلویزیون)

سریال پادشاهی آخر

تاریخ های وحشتناک

بهترین نمایش تلویزیونی تاریخی در Netflix

سریال : : درام تاریخی که کل روسیه در آن می خندد

مشخصات

آخرین جستجو ها

تو بهترین خرید رو از ما داشته باش انجام پروژه های برنامه نویسی آموزش انگلیسی فروش انواع لوازم یدکی گریدر Samantha5m3k8 Tapak neil20y cant اشپزی هر چی که بخوای لینکدونی هلیانتوس